Blog

Hattrick M4K Garage – trzy nowe warsztaty w 30 dni!

Michał Jesionowski - na YouTube ma ponad milion subskrybentów, teraz otworzył trzy warsztaty w przeciągu 30 dni.

Od 6 lat prowadzi najpopularniejszy kanał motoryzacyjny na platformie YouTube w Polsce, tam na liczniku wybiło już ponad 1 390 000 subskrybentów.  Polacy kochają motoryzację i domagają się fachowej obsługi swoich samochodów – dlatego też widzowie okazali się być motorem do powstania sieci warsztatów M4K GARAGE – 20 grudnia otworzył się kolejny z nich, tym razem padło na Łódź. Krótko po tym wydarzeniu do sieci dołączyły Katowice (10 stycznia 2022) i Elbląg (17 stycznia 2022).

Michał „Michu” Jesionowski z popularnego kanału YouTube „Miłośnicy 4 Kółek” od lat piętnuje nieuczciwych pracowników warsztatów samochodowych, a jego najchętniej wyświetlane filmy mają ponad 3 000 000 wyświetleń. Jak sam wspomina, stworzenie własnej sieci serwisów M4K GARAGE było impulsem, a spośród innych „sieciówek” wyróżniają je przejrzyste zasady działalności i korzystne dla klienta procedury. Niedawno do tej sieci dołączyły warsztaty w Łodzi, Katowicach i Elblągu.

Kameralne spotkanie z widzami

Ze względu na obostrzenia pandemiczne w Katowicach odbyło się kameralne spotkanie z widzami. W Łodzi oraz w Elblągu można było zbić piątkę z Michem.

Zarządcami warsztatów w Łodzi, Katowicach oraz Elblągu są pasjonaci motoryzacji, którzy podzielają ideę M4K GARAGE. Nad dostosowaniem oddziałów do standardów marki czuwali prezes Spółki Miłośnicy 4 kółek – Michał Jesionowski i dyrektor zarządzający Marcin Łukaszuk.

Wyleczenie patologii polskich warsztatów

Misją marki M4K GARAGE jest tworzenie warsztatów o wysokim standardzie, dzięki któremu klienci mają pewność, że wszystkie usługi i naprawy wykonywane są uczciwie. To realizacja idei „wyleczenia patologii polskich warsztatów”, z czym Michu walczy od dawna za pośrednictwem swojego kanału YouTube i mediów społecznościowych. W tym celu we wszystkich serwisach M4K GARAGE wprowadzane są takie same, ustandaryzowane procedury napraw i procesy reklamacyjne.

Otwarcie warsztatów w Łodzi, Katowicach i Elblągu podniosło liczbę działających jednostek do ośmiu. Pierwsza powstał w 2018 r. w Szemudzie, później dołączyły do niego kolejne punkty w Kościerzynie, Wrocławiu, Kielcach i Szczecinie. To jednak wciąż dopiero początek realizacji bardzo ambitnego projektu.

– Plan jest prosty – otwarcie 120 warsztatów pod swoją marką w różnych miastach Polski. Oficjalnie podano już dwie kolejne lokalizacje, w których otworzą się nowe filie tj. Lublin, i Poznań – nie ukrywa założyciel sieci M4K GARAGE.