Dowiedz się więcej

O NAS

M4K GARAGE TO POTĘGA!

Krzyknął jeden, a drugi powtórzył – no dobra to robimy!

To miano zobowiązuje, a na celu ma walkę z patologią polskich warsztatów! Marka dynamicznie rozwijającej się sieci warsztatów M4K Garage w Polsce powstała w odpowiedzi na niepokojące sygnały ze strony widzów z topowego kanału na YouTube w kategorii motoryzacja i mechanika pojazdowa: Miłośnicy 4 Kółek. Słuchając potrzeb użytkowników pojazdów oraz historii Klientów serwisów samochodowych, wypracowaliśmy model warsztatu samochodowego z transparentnymi zasadami na korzyść Klienta.

Projekty M4K Garage

ROZWÓJ SIECI

Pomysłodawcą jak i motorem napędowym w powstaniu sieci warsztatów M4K Garage jest Prezes Spółki oraz prowadzący kultowy kanał YouTube Michał Jesionowski. Człowiek orkiestra, który angażuje się w 110% w każdy swój projekt oraz oddaje się swojej pasji – motoryzacji. Samouk i antysystemowiec chciałoby się rzec, jednak podjął rękawice, aby stworzyć „SYSTEM” oparty o jasne i spójne zasady. Klient ma być zadowolony, a auto bezpiecznie poruszać się po drodze i służyć kierowcy –  bez wyjątków!

(…) przede wszystkim sukces Miłośników 4 Kółek zawdzięczam może gdzieś poniekąd swojej upartości, w dużej części determinacji, natomiast nie zapominajmy też o szerokiej widowni, która wykazywała i wciąż wykazuje chęć uczenia się ze mną mechaniki pojazdowej oraz tego rynku, jak i zagłębiania się w temat motoryzacji.

Michał Jesionowski

#PRZYJAZNYWARSZTAT

Marka M4K Garage powstała w oparciu o nazwę internetowego kanału, który zrzesza 1 500 000 widzów każdego miesiąca, z pasji do motoryzacji. Przekazem oraz zawartymi na kanale treściami obala polski mit zawodu mechanika, jak i stempluje fakty współczesnej motoryzacji oraz sztuki mechaniki pojazdowej w Polsce. Zmienia podejście do serwisowania samochodów, jakości wykonywanych usług oraz wzmacnia znaczenie zawodu. Szukajcie a znajdziecie – M4K Garage to gwarancja poziomu, stosunku jakości do ceny i jednolitych standardów, bez znaczenia w którym oddziale Klient się znajdzie.

Łączymy ludzi z pasją, którzy czują misję znormalizowania usług serwisowania samochodów. Chcemy, aby Klient miał pewność oddając swojego 4-kołowca w ręce fachowców, że zostanie potraktowany w pełnym wymiarze mu przysługujących oraz obowiązujących procedur konsumenckich, które w sieci warsztatów M4K Garage są wręcz „biblią”.

Sieć warsztatów M4K Garage to przede wszystkim ustandaryzowany system warsztatów o jednolitych zasadach przyjęcia samochodów, obsługi Klienta, systemach reklamacyjnych jak i procedurach naprawczych zgodnych ze sztuką mechaniki pojazdowej oraz homologacji według prawa polskiego.

„NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!”
– w pracy ani w marzeniach!
Współpracuj z nami.

M4K Garage to również doskonały pomysł na biznes podany na tacy, oparty o model franczyzowy. Kładziemy duży nacisk na dobór odpowiednich ludzi do zespołu reprezentującego markę, jak i stworzenie przyjaznego miejsca do pracy dla Miłośników 4 Kółek. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chciałbyś otworzyć swój oddział skontaktuj się z nami.

Aktualności - Instagram

Ruszyła w naszej sieci @m4kgarage promocja na diagnostykę Waszych pojazdów. 😇
Zapisaliście się już na wizytę? 😅
Więcej informacji w poprzednim poście! 🥰

Sprawdź szczegóły na naszej stronie: ⌨️
https://m4kgarage.pl/promocje/

#m4k #milosnicy4kolek #m4kgarage #mechanikapojazdowa #naprawa #diagnostyka #serwis #przyjaznywarsztat #warsztatlive
...

Moc jesiennych promocji w @m4kgarage ! 😇
Mamy szereg fantastycznych promocji jesiennych w naszej sieci. 🍂

Sprawdź szczegóły na naszej stronie: ⌨️

https://m4kgarage.pl/promocje/

#m4k #milosnicy4kolek #m4kgarage #mechanikapojazdowa #naprawa #diagnostyka #serwis #przyjaznywarsztat #warsztatlive
...

Co najbardziej Was wkurza w Waszych pojazdach? 🥹
Dla jednych może to być brak uchwytów na kubek z kawą, a dla innych.. no właśnie, piszcie w komentarzach. 😉

#m4k #milosnicy4kolek #m4kgarage #mechanikapojazdowa #naprawa #diagnostyka #serwis #przyjaznywarsztat #warsztatlive
...

Jakie są Wasze reakcje na niższe ceny paliw? 😊

#m4k #milosnicy4kolek #m4kgarage #mechanikapojazdowa #naprawa #diagnostyka #serwis #przyjaznywarsztat #warsztatlive
...

A TAK TO SIĘ ZACZĘŁO…

Pierwszy warsztat pod marką M4K GARAGE powstał w 2018 roku w Szemudzie. Wizja Michała Jesionowskiego znanego również jako „Michu z M4K” na serwis samochodowy o wysokim standardzie zamieniła się wtedy w rzeczywistość. Ogrom pracy włożonej w działalność, czego efekty przedstawiane były na kanale YouTube Miłośnicy 4 Kółek, zaowocowały pierwszym większym sukcesem. Już rok później, w 2019 roku otworzyła się druga filia M4K GARAGE – tym razem w Kościerzynie, ciesząca się równie wielkim zainteresowaniem. Dla całego projektu przełomowy okazał się czerwiec 2019 roku, gdy Michu podzielił się po raz pierwszy wizją stworzenia sieci warsztatów. YouTuber nie odrzucił przy tym głównej misji swojego projektu – „wyleczenia patologii polskich warsztatów”. Zapowiedziane plany dotyczące sieci warsztatów szybko zostały wdrożone w życie od 2020 roku, a kolejne karty otwarcia nowych oddziałów piszą się w trakcie jak to czytasz!