By M4K Garage

PROJEKTY

Projekty M4K Garage

W M4K Garage ręce same palą się do roboty, a niestandardowe projekty aut to nasza specjalność! Efekt ma być zadowalający, ale gdzieś w głębi serducha liczymy na to, że wyrwie z butów właściciela samochodu.

Realizujemy na specjalne życzenie oraz po konsultacji z Klientem dedykowane modyfikacje pojazdów. Pełny pakiet metamorfozy Twojego auta rodem z Fur Marzeń By M4K Garage, odpalone projekty aut – nieskromnie mówiąc to nasza specjalność.

Nasze realizacje

AUTO DLA WIDZA

Są takie modele aut, o których każdy Miłośnik 4 Kółek marzy lub docenia „technikę”. Takie samochody jak BMW e36, Passat, Golf oraz Mercedes przewinęły się w akcji dla Widza. Każdy samochód był kupowany, od A do Z naprawiany, ulepszany oraz zmieniamy według wizja Micha z M4K. Finalnie samochód trafiał do jednego z widzów.

FURY MARZEŃ BY M4K GARAGE

Akcja skierowana do widzów kanału Miłośnicy 4 Kółek, która ma na celu wyłonienie samochodu, które przejdzie metamorfozę, prace naprawcze i modernizujące pojazd.

TŁUSTA 60-TKA

Seria z sekcji agro, która pokazuje proces prac od zera z budowy ciągnika Ursusa c360. Ciągnik finalnie będzie przeznaczony na aukcje charytatywną w 2023 roku.

PROJEKT EVO LANCER VIII

Na podnośniku w M4K Garage nie brakuje także legendarnych samochodów znanych z filmów z adrenaliną. Mitsubishi EVO Lancer VIII zostanie wskrzeszony, a co dokładnie będzie w tym samochodzie zmieniane dowiecie się z odcinków na kanale YouTube Miłośnicy 4 Kółek.

POLONEZ BOREWICZ

Pierwotnie samochód, który był przeznaczony dla widza w projekcie prowadzonym z marką LECH, obecnie samochód trafił z powrotem w ręce Micha, który już snuje ambitne plany związany polskim królem szos.

BMW 850I

W kilku słowach, to niemieckie ferrari – czyli bmw w serii 8, auto klasa! A takie samochody to piękna rzecz w swojej kolekcji samochodów ale i inwestycja. Tak tez auto zostało odkupione od Patryka Mikiciuka i po 20 latach trafiło pod skrzydła Micha z M4K Garage, które otrzyma drugie życie i wróci na drogi.

PROJEKTY MEDIALNE

Wraz z partnerami opracowujemy kreatywne projekty, które promują dana markę poprzez motoryzacje i na której zawsze Widz może skorzystać w dedykowanych akcjach.

  • AUDI Q7 dla widza
  • PROJEKT MALUCH – fiat 126 p dla Widza
  • Polonez VTEC 260 HP dla widza
  • Tłusta 60-tka