Blog

X Edycja FUR MARZEŃ BY M4K już za nami. XI w trakcie!

Jeśli jesteście widzami kanału Miłośnicy 4 kółek – zrób to sam na YouTube to z pewnością temat projektów Micha nie jest Wam obcy. Ba, może sami braliście udział w jego konkursach?

No dobra, ale czym tak właściwie są te fury marzeń?

Jest to konkurs, w którym do wygrania jest odpicowanie auta przez ekipę M4K Garage Kościerzyna zupełnie za darmo. Wygrany dostarcza samochód nie wiedząc co będzie się z nim działo, odbiera już po wszystkim i zwykle jest wielkie WOW! A dlaczego? Dlatego że nie tylko samochód jest naprawiany ale także zmodyfikowany. Podniesiona moc, poprawione audio, zmienione koła, mocniejsze hamulce oraz zmiany w tapicerce i kolorze nadwozia. Marzenie, prawda?

X Edycja nie była dla nas łatwa...

Już dziesiątą edycję konkursu wygrał Adam przywożąc nam swoją Lagunę GT z silnikiem 2.0 turbo. Jak to już kolejny francuz w tej serii Fur Marzeń – nie oszczędził nas ani trochę. Do tego pandemia i kwarantanny pracowników no i niestety autko wyjechało dużo później niż było pierwotnie w planach. Chcesz zobaczyć jak wyglądały prace przy tym projekcie w M4K Garage Kościerzyna?

Co zostanie kolejną Furą Marzeń?

20 marca odbył się live i wyłonienie zwycięzcy. Zdradzimy Wam Tylko, że wygranym jest Igor z Krakowa i dostarczy nam Lexusa IS220. Nie możemy się już doczekać, dawno nie było u nas nic z japońskimi korzeniami! Chyba trochę poszalejemy – oby tylko wszystko szło zgodnie z planem.