Blog

Autorentgen by M4K Garage!

Nie odpicowanie a naprawienie waszego samochodu – zupełnie za darmo! Czy to możliwe?

Oczywiście że możliwe… Ba, to już się stało! Głowa Micha jest pełna pomysłów i niespodzianek dla widzów. Jeśli jesteście na bieżąco z kanałem to z pewnością widzieliście akcję AUTORENTGEN. A o co w niej chodzi? Spośród osób biorących udział w konkursie i spełniających warunki zgłoszenia wyłaniany jest zwycięzca a jego samochód trafi na Warsztat M4K Garage w Kościerzynie gdzie nasi najbardziej doświadczeni mechanicy zajmą się jego naprawą tak, by mógł cieszyć właściciela jeszcze długie lata.

Jeśli nie widziałeś jeszcze odcinka z przedstawieniem serii koniecznie powinieneś nadrobić zaległości, znajdziesz go tutaj

Jak to wygląda w praktyce?

Nic trudnego – zgłaszasz się do konkursu na stronie internetowej https://konkurs.m4k.pl/konkurs/55. Jeśli zostaniesz zwycięzcą dostarczasz samochód do M4K Garage Kościerzyna, później odbierasz pojazd z usuniętymi usterkami a następnie cieszysz się na nowo swoją naprawioną zupełnie za darmo furą. Brzmi zachęcająco, prawda?

Pierwsze koty za płoty…

Na start – czyli pierwszą edycję Autorentgena trafiło do Kościerzyny Audi A4 B6 z silnikiem 1.8T. Zawiesiło poprzeczkę bardzo wysoko, jego stan był wręcz agonalny. Począwszy od uszkodzonej szyby czołowej i niewydolnego wydechu po problemy z pracą silnika i koniecznością remontu głowicy. Lista była bardzo długa ale warsztat walczył dzielnie - jak to się skończyło? Oczywiście happy endem i właściciel odjechał sprawnym autkiem na kołach, choć przyjechało do nas na lawecie. Pełna relacja z oględzin i prac na YouTube – działo się więc zachęcamy do zajrzenia!

Druga edycja – zgłoś się!

M4K Garage się nie poddaje i jest gotowe ponownie uszczęśliwić jedną osobę dokonując niezbędnych napraw jej samochodu zupełnie nieodpłatnie. Czy warto? Oczywiście że warto! Zgłaszając się nic nie tracisz a zyskać możesz wiele. Zapraszamy więc – sami jesteśmy ciekawi co tym razem do nas przyjedzie.